کولر گازی

کدام برند کولر گازی بهتر است؟

 

در اولین رتبه بهترین کولر گازی در طی سالیان اخیرکولر گازی اجنرال قرار دارد. این کولر موتور کم صدایی دارد و از استحکام زیاد قطعات برخوردار است.در رتبه دوم جدول برترین ها کولر گازی گری وجود دارد که کولر گازی نیاز بازار ایران و سراسر جهان را به صورت عمده تامین می کند. در مرتبه سوم این جدول کولر گازی طرح لبخند جنرال قرار دارد که قیمت مناسب و کیفیت خوب ان سبب محبوبیت بیشتر ان شده است. در چهارمین مرتبه این جدول کولر گازی ال جی وجود دارد که نام برند ان برای همه اشنا است و پنجمین مرتبه ان به کولر گازی سامسونگ که ساخت کره جنوبی است اختصاص یافته است.

بهترین کولر گازی کم مصرف

کم مصرف ترین کولر گازی در جهان لقب گرفته است    A++ کولر گازی اجنرال به علت برخوردار بودن از رده مصرف انرژی که در نقاط گرمسیری و دمای زیاد مقاومت بسیار بالایی دارد. این کولر گازی ها ازگاز مبرِّد استفاده می نمایند و به خاطر تنوع زیاد در طرح و مدل برای تمامی سلیقه ها مناسب است. انواع مختلف کولر های گازی کم مصرف اجنرال در بازار ایران به همراه گارانتی اصل عرضه می شود تا با خیالی راحت و حس خوب ان را خریداری کرده و از لحظات خنک زندگیتان لذت ببرید.

بهترین مارک کولر گازی در ایران

بی شک یکی از بهترین های کولر گازی در بازار فروش ایران برنذ اجنرال است که شرکت تولید کننده ان در اغاز کار خود محصولاتش را با اسم فوجیستو روانه بازار می کرد این شرکت با استفاده از بهترین و تازه ترین نکنولوژی جهان محصولات با کیفیت بالایی را تولید کرده و روانه بازار می نماید. این مارک کولر گازی در صدر لیست برترین و پر فروش ترین کولر گازی ایران جا خوش کرده است که از همان ابتدا با استقبال خوب مشتریان مواجه شده است. با در نظر گرفتن شرایط اب و هوایی و اقلیمی کشور عزیزمان ایران مارک اجنرال بهترین کولر گازی است که می توانیم در سراسر ایران از ان استفاده کنیم.

راهنمای خرید کولر گازی

حتما شما می دانید که انواع مختلفی از کولر گازی در بازار وجود دارد که هر کدام مزیت هایی دارد اما شما باید در هنگام خرید دقت لازم را به خرج بدهید تا بهترین کولر مورد نیاز خود را از بین انواع مختلف ان انتخاب و خریداری کنید. که انواع مختلفی کولر گازی عبارتند از: کولر گازی ایستاده، کولر گازی پرتابل که فقط یک لوله خرطومی از جنس پلاستیک دارد، کولر گازی اسپیلت که کمپرسور ان در جایی دور تر نصب می شود و … علاوه بر ان در هنگام انتخاب کولر گازی به صدای ان نیز توجه داشته باشید کافیست عدد دسی بل درج شده روی ان را نگاه کنید هرچقدر عدد کوچکتر باشد صدای ان کمتر خواهد بود.

ظرفیت های کولر گازی

ظرفیت کولر های گازی که میزان درجه سرمایش کولر را در واحد زمان نشان می دهد در کولر های مختلف متفاوت است و به وسیله عملیات ریاضی محاسبه می شود. از عوامل تاثیرگذار در ظرفیت کولر گازی می توان به: متراژ خانه، اب و هوا، افتاب گیر بودن، میزان رفت و امد، ارتفاع سقف، گردش هوا و … اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب انواع کولرگازی و خرید به این لینک مراجعه نمایید.

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *