جارو شارژی

جارو شارژی چی بخرم؟     

 

اگر پنجاه سال پیش بود در جهیزیه نو عروسان یک جارو دستی به اصطلاح قزوینی می گذاشتند که جلوی خانواده داماد کلی هم کلاس داشت؛ اما الان ۵۰ سال پیش نیست بلکه حدود نیم قرن را طی کرده ایم و دیگر کسی جارو دستی در جهیزیه عروس نمی گذارد. جارو برقی، بخار شوی و انواع و اقسام محصولات جدیدی ابداع و اختراع شده اند که هر کدام گوشه ای از کارها را برای افراد راحت ساخته است. جارو شارژی نیز نوعی از این وسایل است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت تا در هنگام خرید جارو شارژی خوبی را انتخاب کنید.

در پاسخ به این سوال بسیاری از افراد که در بین مارک ها و برندهای گوناگون جارو شارژی مانده اند می توان گفت بسیاری از شرکت ها همچون دلونگی، بوش، کیپ، بلک اندیکر، نیو لایف و…جارو شارژی را تولید و روانه ی بازار ساخته اند. طبق نظر سنجی های انجام شده از افراد بیشتر آن ها مارک های بوش، کیپ و بلک اندیکر را تایید کرده و از آن راضی بوده اند. این در حالی است که اغلب خانم ها از سریع تمام شدن شارژ جارو ی نیو لایف ناراضی بودند و آن را نقطه ضعف بزرگی به حساب می آوردند.

فواید جارو شارژی

جارو شارژی در واقع همان جارو برقی است که برخی تغییرات را در خود داشته است، برخی قابلیت ها کمرنگ و برخی پر رنگ تر شده اند. اولین و مهم ترین تفاوت این جارو با جارو برقی های معمولی همان طور که از نامش پیداست، در آن است که جارو شارژی قابل شارژ است، می توان آن را در ماشین و یا هر مکانی که اتصال به پریز برق ندارید استفاده کنید.

کوچک تر شدن حجم و کم شدن وزن آن نیز برجستگی دیگر آن می باشد. دهانه ی جارو شارژی نسبت به جارو برقی معمولی بزرگ تر است و عملکرد بهتری خواهد داشت. نکته ی مهم بعدی قابلیت آب و خاک این نوع جارو ها است که بسیار جالب توجه است.

جارو شارژی چه مارکی خوبه؟

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد جارو شارژی در مارک های متنوعی از برندهای معروف گرفته تا ناشناس ترین برندها در بازار موجودند. اما شما با توجه به الویت ها و خواسته هایتان می توانید هر مارکی که مناسبتان می باشد را انتخاب کنید. به طور مثال جارو شارژی بوش در زمینه ی مدت زمان استفاده و قدرت مکش این روزها حرف اول بازار را می زند.

اما جارو شارژی محبوب دیگر موجود در بازار جارو شارژی فیلیپس است. این جارو به مدت هشت ساعت شارژ می شود اما شما تنها می تواند در حدود ۱۰ دقیقه از آن استفاده کنید. وزن بسیار کم و قابلیت نصب به دیوار نیز از دیگر ویژگی های آن می باشد.

جارو شارژی ایرانی

در مورد مدل های جارو شارژی ایرانی تنوع چندانی وجود ندارد. اما می توان جارو شارژی پارس خزر را مدلی دانست که در بازار دارای جایگاهی می باشد. این جارو دارای فیلتر قابل شستشو و قابلیت نصب به دیواره است اما متاسفانه پاکت جارو ندارد.

خرید جارو شارژی

جارو شارژی ویداس خوبه؟

جارو شارژی ویداس نیز یکی دیگر از مدل های موجود در بازار است که طرفداران کمی نیز ندارد. از جمله مشخصات این جارو می توان به وزن تقریبا زیاد آن که در حدود ۹ کیلو است اشاره کرد. همین وزن باعث شده تا قابلیت اتصال به دیوار را نیز نداشته باشه. نسبت به دیگر جاروهای شارژی قیمت بهتری دارد و زمان شارژ دهی آن نیز برابر ۱۵ دقیقه می باشد، که نشانگر باتری خود این موضوع را نشان می دهد.

جهت خرید انواع جارو و جارو شارژی به این لینک مراجعه نمایید.

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *